اطلاعات لازم برای سفر به شهر های ایران

مشاهده همه شهر ها

مقالات مجله رنت

 سفر یکی از بهترین تفریحات ماست. ما در مجله رنت سعی داریم شما را با بهترین مناطق گردشگری کشور زیبایمان ایران آشنا کنیم. مقالات در مورد سبک زندگی توریستی، آشنایی با مناطق گردشگری ایران، نکات مهم برای سفر به جاهای مختلف و... است. برای آشنایی با مناطق بکر و زیبای مسافرتی و تفریحی رنت را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

قم

جاهای دیدنی قم، بهترین رستوران ها و مراکز خرید، سوغاتی‌ها، غذاهای محلی شهر قم رو با خوندن این مطلب یاد بگیر. سوئیت و آپارتمان هم پیدا میکنی!

بجنورد

جاهای دیدنی بجنورد، سوغاتی ها و غذاهای محلی شهر بجنورد را یاد بگیر. بهترین اقامتگاه ها و آپارتمان ها و سوئیت ها رو با رنت هم میتونی پیدا کنی

شهرکرد

جاهای دیدنی، سوغاتی‌ها، غذاهای محلی شهر کرد رو یاد بگیر. همه اطلاعات لازم برای سفر به شهرکرد اینجاست حتی اقامتگاه و آپارتمان!

سفر به مشهد

جمعیت: 3001184 نفرمساحت: 351 کیلومتر مربعپیش شماره تلفن: 051پلاک خودروها: ایران 12جاذبه‌های گردشگری: حرم علی بن موسی الرضا، مسجد گوهرشاد، گنبد سبز، آرامگاه خواجه ربیع، چهار طاقی بازه هور آرامگاه نادرشاه، آرامگاه خواجه ربیع، آرامگاه ادامه مطلب

سفر به شهر بوشهر

همه اطلاعات لازم برای سفر به بوشهر در این مطلب آمده است. (جاذبه های گردشگری بوشهر، بهترین رستوران ها، اقامتگاه ها و آپارتمان ها ، سوغات و …)

درباره رنت

رشد فزاینده فضای مجازی در ایران باعث تغییر سبک زندگی بسیاری از ما شده و خدمات حضوری دیگر به صورت انلاین در دسترس هستند.

در ایران نیز به دلیل موقعیت جغرافیایی و تنوع آب و هوایی و چهار فصل بودن هزاران تفرجگاه و مناطق دیدنی و تاریخی و مذهبی دارد که همه در “رنت” خلاصه و در دسترس است.

ما نیز تصمیم گرفتیم تا بخشی از نیاز صنعت گردشگری را در “رنت” آسان نماییم.

“رنت” محیطی است برای تعامل بین مالکان با اقامتگاه ‌های شخصی و با مسافرانی که قصد استفاده از آن ‌ها را دارند به صورت اجاره ی کوتاه مدت اجاره نمایند.

در “رنت” مالکین می‌توانند با تصاویر و اطلاعات، اقامتگاه خود را ثبت نمایند و مشتریانی که در جست و جوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند از آن ‌ها استفاده نمایند.

ما با فضایی جامع و کامل تبادلی بین مالکین و مشتریان ایجاد کرده تا امکان کسب درآمد برای مالکین، آسوده‌تر و مطمئن تر ملک خود را اجاره دهند و هم برای مشتریان که خیلی راحت تر، قبل از سفر اقامتگاه خود را انتخاب کنند چرا که بسیاری از ما مقصد سفرمان را بر اساس اقامتگاه مناسب انتخاب می‌کنیم. اینکه چندین روز قبل از سفر تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را می‌دانیم و نظرات دیگر کاربران را می‌بینیم آسوده خاطر و مطمئن سفرمی‌کنیم.