image

درباره "رنت"

درباره‌ی "رنت"

رشد فزاینده فضای مجازی در ایران باعث تغییر سبک زندگی بسیاری از ما شده و خدمات حضوری دیگر به صورت انلاین در دسترس هستند.

در ایران نیز به دلیل موقعیت جغرافیایی و تنوع آب و هوایی و چهار فصل بودن هزاران تفرجگاه و مناطق دیدنی و تاریخی و مذهبی دارد که همه در "رنت" خلاصه و در دسترس است.

 

ما نیز تصمیم گرفتیم تا بخشی از نیاز صنعت گردشگری را در "رنت" آسان نماییم.

"رنت" محیطی است برای تعامل بین مالکان با اقامتگاه ‌های شخصی و با مسافرانی که قصد استفاده از آن ‌ها را دارند به صورت اجاره ی کوتاه مدت اجاره نمایند.

در "رنت" مالکین می‌توانند با تصاویر و اطلاعات، اقامتگاه خود را ثبت نمایند و مشتریانی که در جست و جوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند از آن ‌ها استفاده نمایند.

ما با فضایی جامع و کامل تبادلی بین مالکین و مشتریان ایجاد کرده تا امکان کسب درآمد برای مالکین، آسوده‌تر و مطمئن تر ملک خود را اجاره دهند و هم برای مشتریان که خیلی راحت تر، قبل از سفر اقامتگاه خود را انتخاب کنند چرا که بسیاری از ما مقصد سفرمان را بر اساس اقامتگاه مناسب انتخاب می‌کنیم. اینکه چندین روز قبل از سفر تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را می‌دانیم و نظرات دیگر کاربران را می‌بینیم آسوده خاطر و مطمئن سفرمی‌کنیم.

تفاوت بین خدمات حضوری و انلاین (سامانه "رنت")بسیار است که:

1-شما و همسفرانتان تمامی اقامتگاها را یکجا می بینید.(در چند دقیقه ،انلاین بیش از 100 اقامت ولی حضوراً نهایتاً 2 اقامت)

2-در محیطی آرام قبل از سفر آنها را با هم مقایسه و انتخاب میکنید.(ولی حضوراً شما و همسفرانتان خسته به مقصد رسیده تازه باید به دنبال اقامتگاه مورد نظربگردید)

3-مهم ترین اصل یک مسافرت"هزینه سفر" می باشد ومهم ترین بخش هزینه، هزینه اقامتگاه می باشد. پس وقتی انلاین رزرو می کنید می توانید راحتتر برای ما بقی هزینه های سفر برنامه ریزی کنید.(ولی حضوراٌ مهمان ها  تا یک اقامتگاه با قیمت مدنظرشان پیدا نکنند بقیه هزینه سفرشان بهم می خورد)

4-امتیاز دیگر کاربران را می بینید.(که این امر در مقایسه کردن با یک نگاه کمک می کند)

5-نظرات دیگر کاربران را می خوانید.(این موضوع، هم باعث می شود ذهن بازتری نسبت به ان اقامتگاه داشته باشید و هم میزبان این نقد و بررسی هارا بهبود ببخشد ، ولی حضوراٌ فقط نظر شخص اجاره دهنده را می شنوید نه دیگر مهمانها)

6-هر اقامتگاه چندیدن عکس و بعضی نمای 360 درجه دارند ، و تمامی امکانات انها درج شده است.(شما با فیلتر ها ، مثلاٌ فیلتر می کنید که فقط ویلاهای جکوزی دار با ماشین لباسشویی کل ان شهر را نشان دهد که حضوراٌ تقریباٌ غیر ممکن است)

7-مهمتر از همه سایت "رنت" پشتیبان سفر شماست.(شما اگر غیر حضوری از کسانی دیگر اقامتگاه رزرو کنید و وقتی به مقصدتان رسیدید اگر اقامتگاه را به شما ندهد و شما هم مبلغ را واریز کردید چه؟ اگر اقامتگاه انطور که گفته بودند نبود(مثلاٌ یک خواب کمتر) چه؟  ولی در "رنت" ما پشتیبان شما هستیم . احتمال خیلی خیلی ضعیف است که میزبان با مهمان خود چنین کند (چون ما کارت ملی ، سابقه میزبان و میزبانانی که بارها اقامتگاهشان رزرو شده را در اختیار داریم) ولی در صورت اتفاق کل مبلغ را بدون هیچ کسری به مهمان عودت می دهیم و هم جای مناسب نزدیکی به شما پیشنهاد میدهیم و همچنین خسارت از میزبان به حساب شما لحاظ می کنیم)

 

سایت رنت خواستار پیشرفت گردشگری در ایران با این امر که 1- اقامتگاهای کمتر دیده شده با تخفیف های ویژه و قیمت های مناسب هم دیده شوند هم اقامتگاهای دیده شده را مجبور به کم کردن اجاره بها کنند و یک تعادل قیمت حاصل میشود .

همچنین 2- با قسمت دعوت از دوستان (پیشرفته و خلاقانه و بازاریابی جهانی شده)  بزودی.....

 

ایا هر کسی برای سفر یک روزه به کلان شهر ها همچون تهران مجبور است در یک هتل با هزینه بالا اقامت داشته باشد دیگر نه چون با اجاره دادن یک اتاق ، هم میزبان به درامد می رسد هم مهمان به یک جای خواب .

خیلی وقت‌ها هست که اجاره‌ی اتاق توی هتل خیلی منطقی به نظر نمیاد. این موضوع خصوصا وقتی که می‌خوایم گروهی سفر کنیم و تمام زمان سفر رو با همسفرهامون بگذرونیم جدی‌تر میشه . سایت “رنت” تمرکز روی این نوع اقامتگاه ها دارد تا هم هزینه سفر کمتر باشه هم همه دور هم باشن.

 

با مجله “رنت”  موارد مفید و نیاز برای سفر و درباره شهرها مطالب زیادی از جاذبه های گردشگری و برنامه ریزی سفر شما با “رنت” (با کمک از تور لیدر ها و گردشگرها برنامه ای دو روزه برای دیدن جاذبه های گردشگری و استفاده مفید از زمان سفر و مقایسه جاذبه ها با یکدیگر) هر شهر نوشته شده که نیز این امر “رنت” را کاملترین مجموعه مسافرتی در ایران می کند و راهنمای سفر خوبی برای مهمانان عزیز می باشد.

 

یکی دیگر از افتخارات سایت “رنت”  طراحی سیستم لغو رزرو و هماهنگ سازی ان با پیش پرداخت است که کاربران این سایت میتوانند هم قوانین مختلف برای لغو اقامتگاهشان انتخاب کنند و مهمانان نیز میتوانند بسته به ان پیش پرداخت انجام دهند و نیازی نیست صرفاً کل مبلغ را واریز نمایند.

از امکانات و افتخارات ما به جز دعوت از دوستان هوشمندانه ، پیش پرداخت پیشرفته و تخفیف های ویژه خلاقانه ، ما طراح رزرو فوری (بدون تایید میزبان) و رزرو برای همین امشب (رزرو از 10 شب تا 12 با تخفیف بالا) می باشیم.

از دیگر امتیازات ما پشتیبانی 24 ساعته است.

ما خواستار پیشرفت گردشگری در کشورمان ایران هستیم.

 

سایت و اپلیکیشن رنت با پشتیبانی شرکت های بزرگ از جمله شرکت چای غنچه اسیا به شماره ثبت 109191 تاسیس 1344 و شرکت کارت پشتیبان کارمندان ایرانیان به شماره ثبت 525395 تاسیس 1397 یکی از معتبرترین و پیشرفته ترین سامانه های کشور می باشد.