اطلاعات لازم برای سفر به شهر های ایران

مشاهده همه شهر ها

مقالات مجله رنت

 سفر یکی از بهترین تفریحات ماست. ما در مجله رنت سعی داریم شما را با بهترین مناطق گردشگری کشور زیبایمان ایران آشنا کنیم. مقالات در مورد سبک زندگی توریستی، آشنایی با مناطق گردشگری ایران، نکات مهم برای سفر به جاهای مختلف و... است. برای آشنایی با مناطق بکر و زیبای مسافرتی و تفریحی رنت را در سایر شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

شهر بوشهر

همه اطلاعات لازم برای سفر به بوشهر در این مطلب آمده است. (جاذبه های گردشگری بوشهر، بهترین رستوران ها، اقامتگاه ها و آپارتمان ها ، سوغات و …)

چگونه شاد زندگی کنیم؟

موفقیت کلید شادمانی نیست،شادمانی کلید موفقیت است،اگر عاشق کاری که انجام می دهید باشید،موفق خواهید شد. البرت شوایتزر چگونه شاد زندگی کنیم؟ ایا شاد بودن زندگی را خودمان مشخص می کنیم؟ زندگی را با تمام ادامه مطلب

ارزان سفر کنیم

ارزان سفر کنیم 1-در فصل مناسب سفر کنید برای کاهش هزینه در ایام خلوت تر سفر کنید که در ان مسافران کم تری به یک شهر یا کشور سفر می کنند. و در نتیجه قیمت ادامه مطلب

درباره رنت

رشد فزاینده فضای مجازی در ایران باعث تغییر سبک زندگی بسیاری از ما شده و خدمات حضوری دیگر به صورت انلاین در دسترس هستند.

در ایران نیز به دلیل موقعیت جغرافیایی و تنوع آب و هوایی و چهار فصل بودن هزاران تفرجگاه و مناطق دیدنی و تاریخی و مذهبی دارد که همه در “رنت” خلاصه و در دسترس است.

ما نیز تصمیم گرفتیم تا بخشی از نیاز صنعت گردشگری را در “رنت” آسان نماییم.

“رنت” محیطی است برای تعامل بین مالکان با اقامتگاه ‌های شخصی و با مسافرانی که قصد استفاده از آن ‌ها را دارند به صورت اجاره ی کوتاه مدت اجاره نمایند.

در “رنت” مالکین می‌توانند با تصاویر و اطلاعات، اقامتگاه خود را ثبت نمایند و مشتریانی که در جست و جوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند از آن ‌ها استفاده نمایند.

ما با فضایی جامع و کامل تبادلی بین مالکین و مشتریان ایجاد کرده تا امکان کسب درآمد برای مالکین، آسوده‌تر و مطمئن تر ملک خود را اجاره دهند و هم برای مشتریان که خیلی راحت تر، قبل از سفر اقامتگاه خود را انتخاب کنند چرا که بسیاری از ما مقصد سفرمان را بر اساس اقامتگاه مناسب انتخاب می‌کنیم. اینکه چندین روز قبل از سفر تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را می‌دانیم و نظرات دیگر کاربران را می‌بینیم آسوده خاطر و مطمئن سفرمی‌کنیم.